Category: Hardcore

HaneArim Hasspanim - Ofra Haza - Shirei Moledet A+B & C (CD)

8 comments on “ HaneArim Hasspanim - Ofra Haza - Shirei Moledet A+B & C (CD)

 1. Gojinn
  Pas vendimit të gjykatës së Lartë të Turqisë për të ekstraduar ish-truprojën e Sali Berishës, klasa politike dhe opinionin publik presin që ai të dëshmojë në lidhje me shumë akuza të ngritura ndaj tij. Kur është në pritje të ekstradimit, vetë Izet Haxhia ka qenë aktiv duke paralajmëruar se ardhj.
  Reply
 2. Tygoran
  Pas zbulimit të shtatores së heroit Xhavit Haziri në Obiliq, Kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj, ka thënë se ai ishte një nga veprimtarët më të devotshëm të çështjes sonë kombëtare. ‘E kemi për nder që pasardhësit tanë të mësojnë për rrugëtimin e lavdishëm të atyre që i dolën zot Atdheut, përmes mishërimit të tyre në [ ].
  Reply
 3. Kazijind
  Ish-ministri i Drejtësisë në qeverinë “Rama 1”, Ylli Manjani, tashmë i përzënë nga politika, bën rolin e opozitarit të fortë dhe madje gjithologut që flet dhe komenton për gjithçka që ndodh. Ndërkohë, ditën e sotme, Manjani ka reaguar ndaj një deklarate të kryeministrit Rama, sipas të cilit opozita nuk ka program. Në një postim në [ ].
  Reply
 4. Faushura
  Edhe pse njoftoi dorëheqjen dy ditë më parë, Ramush Haradinaj ka vijuar axhendën si kryeministër. Këtë të dielë ai mori pjesë në Akademinë Përkujtimore dhe në zbulimin e shtatores së atdhetarit, Shejh Myhedin Shehu në Rahovec.
  Reply
 5. Shasar
  Prej vitesh biznesmenia Rezarta Shkurta është e lumtur në martesën me Ermal Hoxhën dhe çifti janë prindër të një vajze. Shpeshherë dyshja kanë qenë në qendër të vëmendjes së mediave dhe me postimin e fundit Rezarta na ka zbuluar më shumë për marrëdhënien e tyre.
  Reply
 6. Dijinn
  Auf Discogs können Sie sich ansehen, wer an CD von Shirei Moledet A+B & C mitgewirkt hat, Rezensionen und Titellisten lesen und auf dem Marktplatz nach der Veröffentlichung suchen.
  Reply
 7. Gagor
  Jun 17,  · Jemi gazetë me linjë editoriale të pavarur, të drejtë dhe të paanshme. Për ne nuk ka rëndësi vetëm ngjarja, por të gjitha shkaqet që e bëjnë që ajo të ndodhë. Synimi ynë është që të ndërtojmë një media të re dhe moderne që e çon gazetarinë pranë njerëzve, ndaj historitë e .
  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *